Сонячна електростанція Укртрансгазу згенерувала 308 МВт/год зеленої електроенергії за 2018 рік

Сонячна електростанція Укртрансгазу згенерувала 308 МВт/год зеленої електроенергії за 2018 рік

05 лютого 2019 року, м. Київ – СЕС Укртрансгазу виробила 308 МВт*год електроенергії за 2018 рік. Всю вироблену станцією електроенергію з грудня 2017 року філія Укргазтехзв`язок у повному обсязі продає за «зеленим тарифом» до єдиної енергетичної системи України – ДП «Енергоринок». У 2018 році Укртрансгаз зміг виручити на цьому 1,9 млн грн.

Зауважимо, що споживання електроенергії філією Укргазтехзв’язок в 2018 року склало 225 МВт*год. Це означає, що потужності електростанції дозволяють на 100% покрити власне споживання філії з можливістю ще й надавати різницю стороннім споживачам в розмірі 79 МВт.

Також, згенерованого в 2018 році обсягу електроенергії вистачило би для цілорічного забезпечення потреб сучасної житлової 24-поверхової «свічки» або близько 50 середньостатистичних приватних будинків.

Укртрансгаз розглядає варіанти встановлення альтернативних джерел енергії для живлення віддалених невеликих об’єктів ГТС. Інженери та фінансисти прораховують в комплексі технічну, економічну та екологічну доцільність, адже мета компанії – бути надійною та ефективною.

Сонячна електростанція є пілотним проектом відновлювальної енергетики в Групі Нафтогаз України — Naftogaz.

СЕС запущено в експлуатацію на початку 2017 року (https://goo.gl/5iNPkP). Вона складається з 1140 сонячних панелей загальною потужністю 300 кВт. За теоретичними розрахунками станція має генерувати 400 МВт*год електроенергії на рік, при цьому найбільшу кількість енергії – 55 МВт*год на місяць – у липні, а найменшу – 6,2 МВт*год на місяць – у грудні.

За результатами пілотної експлуатації сонячної станції Укртрансгазу інші підприємства Групи Нафтогазу також планують встановити сонячні електростанції.

Закрыть меню
Зворотній Зв'язок

 

×

Зворотний зв'язок