В Японії з 50 тонн гаджетів віділлють олімпійські медалі

В Японії з 50 тонн гаджетів віділлють олімпійські медалі

Майже 50 тонн електронних пристроїв використовують при виготовленні медалей для літньої Олімпіади, яка відбудеться в Токіо у 2020 році. Про це повідомляється на сайті оргкомітету Ігор.

«Загальнонаціональний збір застарілих і несправних електронних пристроїв, з яких отримають дорогоцінні метали для виготовлення медалей, завершиться 31 березня поточного року», — розповідають організатори.

Менш ніж за два роки було зібрано 5 млн смартфонів, відеокамер, ноутбуків. Для збору техніки по всій країні були відкриті 4 тисячі приймальних пунктів. Для виготовлення комплекту медалей потрібно близько 7 тонн дорогоцінних металів. На сьогодні план з вилучення бронзи виконаний на 100 %, золота — на 94 % і срібла — на 85 %. Як повідомляють ЗМІ, дизайн медалей повинні презентувати цього літа.

Також відомо, що при виготовленні олімпійських факелів організатори використовуватимуть перероблений алюміній, який застосовувався при будівництві тимчасового житла для постраждалих від землетрусу і цунамі в Фукусімі у 2011 році.

За словами організаторів, подібні проекти зможуть залучити жителів Японії в підготовку Ігор і ще  раз привернуть увагу до екологічних проблем.

Закрыть меню
Зворотній Зв'язок

 

×

Зворотний зв'язок